• Změna jízdních řádů linek č. 10 a 13

• 28. 3. 2023
        • platná od 1. 4. 2023

Od 1. 4. 2023 dochází na základě požadavku Základní školy Pohurecká a následného schválení radou města České Budějovice k úpravě jízdních řádů linek č. 10 a 13. Změna se týká školních spojů obsluhujících zastávku,,Pohůrecká - U školy".

Linka 10

- Změna trasy spoje s odjezdem ze zastávky „Nádraží" směr Kaliště v 7:30 - nově bude tento spoj obsluhovat zastávku,,Pohůrecká - U školy" v čase 7:41. Zároveň tento spoj nebude obsluhovat zastávky „Želivského" a ,,Pohůrka - U Křížku".

Linka 13

- Posun časové polohy jednoho spoje obsluhujícího zastávku,,Pohůrecká - U školy". Nově bude tuto zastávku obsluhovat spoj v 14:13 namísto spoje v 13:47, který bude veden ve standardní trase přes zastávky „Želivského" a „Pohůrka - U Křížku".

- Změna trasy spoje s odjezdem ze zastávky „Nádraží" směr Srubec v 15:25 - nově bude tento spoj obsluhovat zastávku,,Pohůrecká - U školy" v čase 15:33. Zároveň tento spoj nebude obsluhovat zastávky „Želivského" a „Pohůrka - U Křížku".

Výše uvedené změny jsou platné v pracovních dnech, ve dnech školního vyučování.

Více na www.dpmcb.cz